Opieka w domu SZUBERT MEDICAL

O nas

Przyglądając się problemom związanym z codzienną opieką nad naszymi niesamodzielnymi najbliższymi i korzystając z własnych doświadczeń postanowiliśmy otworzyć firmę, specjalizującą się w świadczeniu profesjonalnych usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych skierowanych do osób w wieku podeszłym i niepełnosprawnych, realizowaną w warunkach domowych - otoczeniu, które świetnie znają i w którym czują się pewnie i bezpiecznie.

Jesteśmy doskonałą alternatywą dla osób, które nie chcą spędzić życia w domu opieki, a z powodu podeszłego wieku lub złego stanu zdrowia nie radzą sobie samodzielnie. Oferujemy ściśle zindywidualizowaną opiekę we własnym domu i serdeczne, pełne empatii podejście. Ideą naszej firmy jest kompleksowa pomoc w codziennych czynnościach, od prac domowych, zakupów, gotowania, poprzez czynności pielęgnacyjne do wsparcia psychicznego włącznie.

Współpracujemy na co dzień z lekarzami, pielęgniarkami, rehabilitantami i laboratoriami analitycznymi.

Stworzyliśmy zespół osób nie tylko z wiedzą i doświadczeniem , ale również oddający w pracy całe swoje serce. Zaufaj nam, a nasz zespół sprawi, że znajdziesz nie tylko profesjonalną pomoc, ale również przyjacielskie wsparcie w chwilach osamotnienia i bezradności. Naszym priorytetem jest zadowolenie i radość podopiecznych oraz ich rodzin.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt telefoniczny z konsultantami Naszej Firmy:

662 005 955 lub 735 611 821

Od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 20:00

Kontakt mail: biuro@opiekawdomu.com.pl

Odwiedź naszą firmę:

Biuro Obsługi Klienta przyjmuje klientów po uprzednim kontakcie telefonicznym od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00, w soboty w godz. 10:00 – 14:00,
pod adresem: ul. Drewnowska 102, 91-008 Łódź